תקנון אתר

. מבוא 1.1. אתר "שאני "("האתר") מופעל ע"י מיכל סלע טרבלסי ("שאני הנחיית קבוצות או "החברה") ומשמש כאתר מכירות לרכישת כרטיסים להרצאות, סדנאות, קורסים ומפגשים ולמוצרי אונליין שונים ("המוצרים"). 1.2. האמור בתקנון זה בלשון נקבה הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. 1.3. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. 1.4. עצם רכישת מוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוחה כי קראה את הוראות תקנון זה, הבינה אותן והסכימה להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בי

2. הרכישה 2.1. האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרים באמצעות האינטרנט. 2.2. ניתן לרכוש את המוצרים באתר בכל עת עד לגמר המלאי. 2.3. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי. 2.4. מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת. 2.5. "שאני" שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצרים בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

3. ביטולי עסקה 3.1. ניתן לבטל את העסקה באמצעות דואר אלקטרוני או טופס צור קשר באתר בכפוף לתנאי הביטולים המצוינים בכל מוצר. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני ממקסימום את המאשר את הבקשה לביטול העסקה.  3.2. אם לא צוין אחרת, ניתן לבטל רכישה עד 14 ימים לפני מועד האירוע.  

4. שירות לקוחות  4.1. בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות בדוא"ל   [email protected]   5. אחריות ושירות 5.1. "שאני" לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב ו/או ביטול, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה. 5.2. "שאני" לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצרים לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוחה חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופה ו/או לרכושה ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצרים, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.

6. אבטחת מידע ופרטיות 6.1. בשליחת הטופס יש משום הסכמה ל"שאני" או למי מטעמה לעשות שימוש במידע על מנת לספק מידע על המוצרים ומידע על שירותים ומשאבים נוספים. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. 6.2. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. 6.3. ניתן בכל עת לבקש הסרה מרשימת התפוצה באמצעות המייל [email protected]

7. קניין רוחני 7.1. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של "שאני" ומיכל סלע טרבלסי 7.2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

8. דין וסמכות שיפוט 8.1. פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

הצלחתי לתפוס אתכם, אבל יש עוד משהו שתרצו לשאול?
רוצים שאגיע עד אליכם? כתבו לי!

ממליצים עלי