בואו ללמוד לעבוד בגישת "שאני" ימי עיון וסדנאות לצוותי חינוך של מתבגרים:

1

מתבגרים כמהגרים:​

הגירה היא תנועה של אוכלוסיה ממקום למקום, ככה זה בהגדרה של המילון האינטרנטי. ואני רוצה ללמד את הצוות שלכם למה מתבגרים שהם בשיא ההגירה האישית. עם המעבר לאוטונומיה, זיהוי והתנסות. למה היום יותר מפעם הם בתנועה למקום חדש. המקום החדש הוא לא רק גיל הבגרות הפרטי, אלא גם העולם המשתנה והמתחדש. איך השינוי הגלובלי משפיע על הגיל והאם הם השינוי או רק חלק מהאוכלוסייה המהגרת? 

2

להוריד את החזון מהקיר :
walk the talk הרבה מילים גבוהות

 הרבה מילים גבוהות נכתבות בתחילת כל תוכנית עבודה חינוכית. "להוריד את החזון מהקיר" הוא מפגש פשוטו כמשמעו, למידה על פי "שאני" איך הופכים חזון למציאות יומיומית בצוות ועם המתבגרים. או במילים אחרות יצירת אקוסיסטם חינוכי.

3

לפרוץ דרך חומות שקופות

מתבגרים שקופים, מרכז הפעמון, המתבגרות האלה, הבסדר. אין דרמות. רוב רובה של הקבוצה/כיתה שלנו. יוצאים ונכנסים ובדרך, האם אנחנו רואים? מייצרים להם פניות וזמן מערכתי? כיצד דווקא הנוער הנורמטיבי וה'מוצלח' עלול להפוך לרוב הדומם והשקוף בחדר, איך מתגברים על השיח הציני, המהיר, האלים והאגוצנטרי מבלי לוותר על אף קול ונקודת מבט בחדר. 

4

רק תסבירו לי- מה עבר לכם במח?

 המח של מתבגרים. מה באמת קורה שם? מה עם קבלת ההחלטות? למה זה ככה? איך המח של המתבגרים של היום מקדם את השינויים הגלובליים של מחר. 

סיקרנתי אותך ועדיין זאת לא בול הסדנה שרצית? זה הזמן להשאיר פרטים, יש מצב שהסדנה קיימת כבר ואם לא ו"שאני" היא גישה שמתאימה לך להכשרת הצוות נעשה אחת ספיישל עבורכם.

ממליצים עלי